• четврток, 30 мај 2024
Харт на лето става крај на голманската кариера

Харт на лето става крај на голманската кариера

  Глазгов, 22 февруари 2024 (МИА) – Англискиот фудбалски голман Џо Харт ќе ја заврши ка...

Џо Харт во Тотенхем

Џо Харт во Тотенхем

Лондон, 17 август 2020 (МИА) - Англискиот голман Џо Харт е нов играч на Тотенхем. Оваа информација ја п...

Image

Остани поврзан