• вторник, 16 јули 2024
Ливерпул се раздели со Матип и Алкантара

Ливерпул се раздели со Матип и Алкантара

Ливерпул, 17 мај 2024 (МИА) - Жоел Матип и Тиаго Алкантара го напуштаат Ливерпул на крајот од актуел...

Рома и Лацио заинтересирани за Матип

Рома и Лацио заинтересирани за Матип

  Рим, 27 април 20204 (МИА) – Дефанзивецот на Ливерпул, Жоел Матип би можел да ја продо...

Image

Остани поврзан