• вторник, 28 мај 2024
Еурофарм Пелистер со пораз го заврши настапот во Лигата на шампиони

Еурофарм Пелистер со пораз го заврши настапот во Лигата на шампиони

  Трондхајм, 6 март 2024 (МИА) – Македонскиот ракометен првак Еурофарм Пелистер без осв...

ЛШ во ракомет: Очекуван пораз на Еурофарм Пелистер на гостувањето во Кил

ЛШ во ракомет: Очекуван пораз на Еурофарм Пелистер на гостувањето во Кил

  Кил, 22 февруари 2024 (МИА) – Македонскиот ракометен првак Еурофарм Пелистер го претр...

Image

Остани поврзан