• понеделник, 17 јуни 2024
Кибер напад врз ТВП за време на фудбалскиот натпревар Полска – Холандија

Кибер напад врз ТВП за време на фудбалскиот натпре...

Варшава, 16 јуни 2024 (МИА) – Интернет-страницата на спортскиот канал на Полската јавна телевизија (...

„Тактичката пауза“ на израелската армија е неприфатлива за Нетанјаху

„Тактичката пауза“ на израелската армија е неприфа...

Ерусалим, 16 јуни 2024 (МИА) – Премиерот на Израел, Бенјамин Нетанјаху денеска ја критикуваше „такти...

Остани поврзан