• e enjte, 25 korrik 2024
Mot me vranësira të ndryshueshme, pasdite në disa vende me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Mot me vranësira të ndryshueshme, pasdite në disa vende me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Shkup, 24 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndrys...

Stuhi me erë të fortë, reshje shiu, breshër dhe shkarkime elektrike pasditen e sotme në rajonin e Dibrës

Stuhi me erë të fortë, reshje shiu, breshër dhe shkarkime elektrike pasditen e sotme në rajonin e Dibrës

Dibër, 19 korrik 2024 (MIA) - Dibra sot pasdite është përfshirë nga stuhi e përcjellë me reshje të d...

Mot me diell me temperatura deri 39 gradë, pasdite në pjesët perëndimore të vendit shi i rrëmbyeshëm lokal

Mot me diell me temperatura deri 39 gradë, pasdite në pjesët perëndimore të vendit shi i rrëmbyeshëm lokal

Shkup, 9 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla l...

Mot me vranësira të ndryshueshme me kushte për shi të rrëmbyeshëm

Mot me vranësira të ndryshueshme me kushte për shi të rrëmbyeshëm

Shkup, 2 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në orët e hershme të...

Nga e marta përsëri mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Nga e marta përsëri mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Shkup, 30 qershor 2024 (MIA) - Nën ndikimin e masës ajrore të lagështisë dhe paqëndrueshmërisë gjatë...

Në Berovë sot në mëngjes më ftohtë, më së shumti shi në Shtip

Në Berovë sot në mëngjes më ftohtë, më së shumti shi në Shtip

Shkup, 29 qershor 2024 (MIA) - Temperaturë më e ulët në shtet këtë mëngjes prej 11 gradë Celsius ësh...

Më së shumti reshje shiu gjatë 24 orëve të kalaura ka rënë në Kumanovë

Më së shumti reshje shiu gjatë 24 orëve të kalaura ka rënë në Kumanovë

Shkup, 28 qershor 2024 (MIA) - Më së shumti shi në 24 orët e fundit ka rënë në Kumanovë - 17 litra p...

DPHM: Nesër shi i kohëpaskohshëm i rrëmbyeshëm dhe bubullima, veçanërisht në pjesët lindore

DPHM: Nesër shi i kohëpaskohshëm i rrëmbyeshëm dhe bubullima, veçanërisht në pjesët lindore

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Nesër moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me shi të kohëpasko...

Shtëpi dhe rrugë të vërshuara, ndërprerje në furnizimin me ujë - moti i ligë shkaktoi kaos në rajonin e Shkupit, Kumanovës dhe Tetovës

Shtëpi dhe rrugë të vërshuara, ndërprerje në furnizimin me ujë - moti i ligë shkaktoi kaos në rajonin e Shkupit, Kumanovës dhe Tetovës

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Janë vërshur shtëpi, rrugë, ka pasur raportime edhe për ndërprerje të...

Më së shumti shi ka rënë në Kriva Pallankë, Tetovë dhe Shkup

Më së shumti shi ka rënë në Kriva Pallankë, Tetovë dhe Shkup

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Më së shumti shi në 24 orët e fundit ka rënë në Kriva Pallankë - 66 l...

Stuhi me reshje të dendura shiu, bubullima dhe breshër në Shkup

Stuhi me reshje të dendura shiu, bubullima dhe breshër në Shkup

Shkup, 26 qershor 2024 (MIA) - Shkupi sonte është përfshirë nga një stuhi e fuqishme e përcjellë me...

Deri të premten mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë mbi 60 kilometra në orë

Deri të premten mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë mbi 60 kilometra në orë

Shkup, 25 qershor 2024 (MIA) - Nën ndikimin e masës ajrore të paqëndrueshme, deri të premten do të m...

Në Tetovë 53 litra shi për metër katror

Në Tetovë 53 litra shi për metër katror

Shkup, 24 qershor 2024 (MIA) - Më së shumti shi gjatë 24 orëve të kaluara në vend ka rënë në Tetovë,...

Pas stuhisë së djeshme, sot moti me diell me temperatura deri 38 gradë, pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

Pas stuhisë së djeshme, sot moti me diell me temperatura deri 38 gradë, pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

Shkup, 24 qershor 2024 (MIA) - Moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla der...

Mot i lig dhe shi i fuqishëm me bubullima në Shkup

Mot i lig dhe shi i fuqishëm me bubullima në Shkup

Shkup, 23 qershor 2024 (MIA) - Shkupi sot u kaplua nga stuhia e fuqishme e shoqëruar me erë të...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR