• e hënë, 15 korrik 2024
Presidentja Siljanovska Davkova i pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të sapoemëruar të Republikës së Kazakistanit, Satibaldi Burshakov

Presidentja Siljanovska Davkova i pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të sapoemëruar të Republikës së Kazakistanit, Satibaldi Burshakov

Shkup, 17 qershor 2024 (MIA) - Presidentja e shtetit Gordana Siljanovska Davkova sot i pranoi letrat...

Slijanovska-Davkova: Lufta në Ukrainë nuk është problem ukrainas, por evropian dhe botëror

Slijanovska-Davkova: Lufta në Ukrainë nuk është problem ukrainas, por evropian dhe botëror

Shkup, 16 qershor 2024 (MIA) - Presidentja e shtetit, Gordana Jankullovska Davkova, para fillim...

Presidentja Silajnovska-Davkova ka pritur përfaqësueset e IN

Presidentja Silajnovska-Davkova ka pritur përfaqësueset e IN "Vera e Ohrit"

Shkup, 4 qershor 2024 (MIA) - Në prag të 64-vjetorit të Manifestimit muzikor-skenik ndërkombëtar "Ve...

Mishel dhe Fon der Lajen me urime për Siljanovska-Davkova: Presim bashkëpunim në rrugën evropiane të vendit

Mishel dhe Fon der Lajen me urime për Siljanovska-Davkova: Presim bashkëpunim në rrugën evropiane të vendit

Bruksel, 12 maj 2024 (MIA) - Kryetarët e Komisionit Evropian dhe të Këshillit të BE-së, Ursula...

Siljanovska-Davkova: Është koha për unitet - do ta justifikoj besimin dhe do t'i frymëzojë gratë

Siljanovska-Davkova: Është koha për unitet - do ta justifikoj besimin dhe do t'i frymëzojë gratë

Shkup, 12 maj 2024 (MIA) - Deklaroj se postin e presidentes së Maqedoni...

Deklaratë solemne e Siljanovska-Davkova, fjalimin ua kushtoi grave që dëshiron t'i frymëzojë

Deklaratë solemne e Siljanovska-Davkova, fjalimin ua kushtoi grave që dëshiron t'i frymëzojë

Shkup, 12 maj 2024 (MIA) - Në seancën inauguruese në Kuvend, Gordana Si...

Siljanovska-Davkova nesër do ta fillojë mandatin e saj presidencial me deklaratë solemne në Kuvend

Siljanovska-Davkova nesër do ta fillojë mandatin e saj presidencial me deklaratë solemne në Kuvend

Shkup, 11 maj 2024 (MIA) - Presidentja e sapozgjedhur e shtetit Gordana Siljanovska-Davkova nesër në...

Siljanovska-Davkova nga Shën Nikolla: Ju meritoni pushtet adekuat me dinjitetin tuaj

Siljanovska-Davkova nga Shën Nikolla: Ju meritoni pushtet adekuat me dinjitetin tuaj

Shën Nikollë, 17 prill 2024 (MIA) - Ka diçka specifike në këto zgjedhje, kemi arritur në mur. Ju mer...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR