• e enjte, 25 korrik 2024
Mot me diell me vranësira të vogla, paradite me kushte për shi të kohëpaskohshëm lokal dhe bubullima

Mot me diell me vranësira të vogla, paradite me kushte për shi të kohëpaskohshëm lokal dhe bubullima

Shkup, 25 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare, para...

Mot me diell dhe i nxehtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima, rënie të temperaturës nga e mërkura

Mot me diell dhe i nxehtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima, rënie të temperaturës nga e mërkura

Shkup, 22 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri m...

Mot i nxehtë dhe me erë, pasdite jostabilitet lokal, nga e martja rënie e temperaturave

Mot i nxehtë dhe me erë, pasdite jostabilitet lokal, nga e martja rënie e temperaturave

Shkup, 21 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri n...

Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë, deri 42 gradë

Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë, deri 42 gradë

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - Moti sot në vend do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira...

Temperatura më të larta janë matur në Veles dhe Demir Kapi, fazë portokalli deri në fund të javës

Temperatura më të larta janë matur në Veles dhe Demir Kapi, fazë portokalli deri në fund të javës

Shkup, 16 korrik 2024 (MIA) - Në Veles dhe Demir Kapi sot ishte matur temperatura më e lartë në terr...

Nivel portokalli i rrezikut nga temperaturat e larta, ndryshim i motit nga e premtja

Nivel portokalli i rrezikut nga temperaturat e larta, ndryshim i motit nga e premtja

Shkup, 15 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla...

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira të vogla deri në mesatare

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira të vogla deri në mesatare

Shkup, 12 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Mot shumë i nxehtë me temperaturë deri në 39 gradë, nga nesër reshje shiu

Mot shumë i nxehtë me temperaturë deri në 39 gradë, nga nesër reshje shiu

Shkup, 1 korrik 2024 (MIA) - Moti sot në vend do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me erë të dobët...

Mot me diell dhe shumë i nxehtë me temperatura deri 38 gradë

Mot me diell dhe shumë i nxehtë me temperatura deri 38 gradë

Shkup, 30 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Në Berovë sot në mëngjes më ftohtë, më së shumti shi në Shtip

Në Berovë sot në mëngjes më ftohtë, më së shumti shi në Shtip

Shkup, 29 qershor 2024 (MIA) - Temperaturë më e ulët në shtet këtë mëngjes prej 11 gradë Celsius ësh...

Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë e fuqishme

Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë e fuqishme

Shkup, 26 qershor 2024 (MIA) - Moti paradite do të jetë i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare...

Mot me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje të kohëpaskohshme, bubullima dhe erë të përforcuar

Mot me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje të kohëpaskohshme, bubullima dhe erë të përforcuar

Shkup, 14 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje...

Mot me diell dhe shumë nxehtë, deri 38 gradë

Mot me diell dhe shumë nxehtë, deri 38 gradë

Shkup, 13 qershor 2024 (MIA) - Moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla der...

Temperaturat e mëngjesit nga 12 deri në 19 gradë, kryesisht reshje shiu në Demir Kapi

Temperaturat e mëngjesit nga 12 deri në 19 gradë, kryesisht reshje shiu në Demir Kapi

Shkup, 3 qershor 2024 (MIA) - Mëngjesin e sotëm temperatura në vend prej 12 gradë është matur n...

Mot me vranësira të ndryshueshme  me diell dhe  paraqitje lokale të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave

Mot me vranësira të ndryshueshme me diell dhe paraqitje lokale të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave

Shkup, 3 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha të dielli...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR