• e enjte, 25 korrik 2024

"Fronti Evropian" akuzon se Taravari po kryen presion psikologjik ndaj drejtorëve organizativë që të tërhiqen

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - Në kohë të fundit disa njerëz në Ministri...

Reagim i Frontit Evropian ndaj deklaratës së Izet Mexhitit për ligjin për përfaqësim të drejtë

Reagim i Frontit Evropian ndaj deklaratës së Izet Mexhitit për ligjin për përfaqësim të drejtë

Shkup, 21 qershor 2024 Spektakli i sotëm tragji-komik i koalicionit që humbi zgjedhjet parla...

Bexheti për ndryshimet e paralajmëruara në Ligjin për Vetëqeverisje Lokale: Pasi ta marrim propozimin,

Bexheti për ndryshimet e paralajmëruara në Ligjin për Vetëqeverisje Lokale: Pasi ta marrim propozimin, "Fronti Evropian" do të prononcohet

Shkup, 13 qershor 2024 (MIA) - Ende nuk kemi propozim për zgjidhje...

Fronti Europian dhe VMRO DPMNE mbrëmë u takuan për Ligjin për organizimin e ministrive dhe dialogun e përbashkët

Fronti Europian dhe VMRO DPMNE mbrëmë u takuan për Ligjin për organizimin e ministrive dhe dialogun e përbashkët

Shkup, 8 qershor 2024 (MIA) - Mbrëmë është mbajtur një takim mes përfaqësuesve të grupeve parlamenta...

Bexheti nga

Bexheti nga "Fronti evropian": Nuk e kemi parë ligjin për riorganizimin e ministrive, do të japim qëndrim kur ta shqyrtojmë

Shkup, 3 qershor 2024 (MIA) - Deputeti i Koalicionit "Fronti Evropian",...

Thaçi: Fronti Evropian është forca politike më e madhe e shqiptarëve

Thaçi: Fronti Evropian është forca politike më e madhe e shqiptarëve

Tetovë, 2 qershor 2024 Sot në Tetovë Fronti Evropian me vota unanime nga të gjitha organet pa...

Fronti Evropian miraton Deklaratë politike për legjitimitetin etnik që buron nga zgjedhjet

Fronti Evropian miraton Deklaratë politike për legjitimitetin etnik që buron nga zgjedhjet

Tetovë, 2 qershor 2024 (MIA)- Koalicioni "Fronti evropian" sot në Tetovë miratoi Deklaratë mbi legji...

VLEN: Mirë është që Fronti Evropian e kuptoi që është opozitë, VLEN do të përfaqësojë me dinjitet të gjithë shqiptarët

VLEN: Mirë është që Fronti Evropian e kuptoi që është opozitë, VLEN do të përfaqësojë me dinjitet të gjithë shqiptarët

Shkup, 1 qershor 2024 Ziadin Sela po përpiqet të ndërtojë alibi përpara njerëzve të vet, se p...

Mexhiti: Tre- katër deputetë nga

Mexhiti: Tre- katër deputetë nga "Fronti Evropian" do të kalojnë te "VLEN"-i

Shkup, 30 maj 2024 (MIA) - Lideri i Lëvizjes Demokratike, parti e cila është pjesë e koalicionit "VL...

BDI: Vullneti i popullit shqiptar dhe i komuniteteve nuk është lodër që i përket VMRO-së

BDI: Vullneti i popullit shqiptar dhe i komuniteteve nuk është lodër që i përket VMRO-së

Shkup, 30 maj 2024 Bashkimi Demokratik për Integrim është e skandalizuar nga narrativi ofend...

Gjykata Administrative e refuzoi si të pabazë padinë e Frontit Evropian për vendimin e KSHZ-së për rivotimin në Zhelinë

Gjykata Administrative e refuzoi si të pabazë padinë e Frontit Evropian për vendimin e KSHZ-së për rivotimin në Zhelinë

Shkup, 30 maj 2024 (MIA) - Gjykata administrative në debatin publik të mbajtur mbrëmë e refuzoi si t...

Ahmeti: Fronti evropian është forca e dytë në shtet, fillojmë hapa për parandalim të majorizimit

Ahmeti: Fronti evropian është forca e dytë në shtet, fillojmë hapa për parandalim të majorizimit

Shkup, 29 maj 2024 (MIA) - Kryetari i BDI-së dhe një pjesë e Koalicionit "Fronti evropian", Ali...

Gjykata Administrative formoi lëndë për padinë nga Fronti Evropian për vendimin e KSHZ-së për rivotimin në Zhelinë

Gjykata Administrative formoi lëndë për padinë nga Fronti Evropian për vendimin e KSHZ-së për rivotimin në Zhelinë

Shkup, 29 maj 2024 (MIA) - Gjykata administrative njoftoi se është formuar lëndrë për padinë që mbrë...

KSHZ e refuzoi ankesën e

KSHZ e refuzoi ankesën e "Frontit evropian" për vendvotimin në Llërcë

Shkup, 27 maj 2024 (MIA) - Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ) sot pasdite nuk e pranoi ankesën...

KSHZ do të vendosë për ankesën e Frontit Evropian

KSHZ do të vendosë për ankesën e Frontit Evropian

Shkup, 27 maj 2024 (MIA) - Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve sot duhet të vendosë për ankesën e Front...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR