• вторник, 18 јуни 2024
Педри сака да остане во Барселона

Педри сака да остане во Барселона

  Мадрид, 15 април 2024 (МИА) – Шпанскиот фудбалски репрезентативец Педри потврди денес...

Педри и Де Јонг во составот на Барса за дуелот со ПСЖ, иако лекарите се уште не им дадоа дозвола да играат

Педри и Де Јонг во составот на Барса за дуелот со ПСЖ, иако лекарите се уште не им дадоа дозвола да играат

Барселона, 9 април 2024 (МИА) - Барселона го објави составот за четвртфиналниот натпревар од Лигата...

Барселона посилна за Педри и Де Јонг против ПСЖ

Барселона посилна за Педри и Де Јонг против ПСЖ

  Барселона, 29 март 2024 (МИА) – Фудбалерите на Барселона, Педри и Френки де Јонг, ќе...

Педри надвор од терените шест недели поради повреда

Педри надвор од терените шест недели поради повреда

Барселона, 24 август 2023 (МИА) – Фудбалерот од средниот ред на Барселона, Педри се повреди на трени...

Барселона одреди милијарда евра за откупната клаузула во новиот договор на Педри

Барселона одреди милијарда евра за откупната клаузула во новиот договор на Педри

Барселона, 13 октомври 2021 (МИА) - Играчот за врска Педри наскоро ќе потпише нов договор со Барселона....

Барселона сака да го продолжи договорот со Педри до 2026 година

Барселона сака да го продолжи договорот со Педри до 2026 година

Барселона, 20 август 2021 (МИА) - Барселона има намера да му понуди нов договор на играчот од средниот...

Image

Остани поврзан