• недела, 26 мај 2024
Захариевски: Туризмот и мерките за негов развој имаат важно место во програмата на ЗНАМ

Захариевски: Туризмот и мерките за негов развој имаат важно место во програмата на ЗНАМ

Скопје, 29 април 2024 (МИА) – Развој на туризмот со промовирање на прир...

Захариевски нов тренер на Воска

Захариевски нов тренер на Воска

  Охрид, 21 февруари 2024 (МИА) – Дебитантот во Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ)...

Захариевски уште една година на клупата на Струга ТЛ

Захариевски уште една година на клупата на Струга ТЛ

Струга, 23 мај 2021 (МИА) - Македонскиот дебитант во европските фудбалски купови следната сезона Струга...

Image

Остани поврзан