• четврток, 23 мај 2024

Бесими: Пари за субвенции за електрична енергија има и годинава во буџетот

Бесими: Пари за субвенции за електрична енергија има и годинава во буџетот

 

 

 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

 

Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600

marketing@mia.mk

 

Остани поврзан