• e enjte, 25 korrik 2024
Nesër mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm, rënie të temperaturave nga e enjtja

Nesër mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm, rënie të temperaturave nga e enjtja

Shkup, 23 korrik 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, nga orët e mesditës...

Mot me vranësira, me reshje shiu dhe bubullima

Mot me vranësira, me reshje shiu dhe bubullima

Shkup, 23 korrik 2024 (MIA) - Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha me diell dhe...

Mot me diell dhe i nxehtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima, rënie të temperaturës nga e mërkura

Mot me diell dhe i nxehtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima, rënie të temperaturës nga e mërkura

Shkup, 22 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri m...

Mot i nxehtë dhe me erë, pasdite jostabilitet lokal, nga e martja rënie e temperaturave

Mot i nxehtë dhe me erë, pasdite jostabilitet lokal, nga e martja rënie e temperaturave

Shkup, 21 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri n...

Paradite mot me diell, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Paradite mot me diell, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Shkup, 20 korrik 2024 (MIA) - Moti në mëngjes moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësi...

Shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima në Ohër, Sveti Nikollë dhe Strumicë

Shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima në Ohër, Sveti Nikollë dhe Strumicë

Shkup, 19 korrik 2024 (MIA) - Stuhi me reshje intensive, bubullima, erë e përforcuar dhe breshër ka...

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, temperatura deri në 42 gradë

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, temperatura deri në 42 gradë

Shkup, 17 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Deri të premten mot me diell dhe shumë i nxehtë, pastaj me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe rënie të temperaturave

Deri të premten mot me diell dhe shumë i nxehtë, pastaj me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe rënie të temperaturave

Shkup, 16 korrik 2024 (MIA) - Në ditët në vijim edhe më tutje do të jetë kryesisht me diell dhe shum...

Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Shkup, 11 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Shkup, 10 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, deri 34 gradë

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, deri 34 gradë

 Shkup, 5 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vr...

Më shumë shi në Dojran,  në mëngjes më freskët në Kodrën e Diellit

Më shumë shi në Dojran, në mëngjes më freskët në Kodrën e Diellit

 Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Gjatë 24 orëve më shumë shi ka rënë në Dojran, 1...

Mot me vranësira dhe më freskët me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Mot me vranësira dhe më freskët me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më freskët me shi...

Pas paralejmërimeve për të reshura të rëmbyeshme, DPHM-ja me apel për kujdes në disa rajone dhe zona të caktuara

Pas paralejmërimeve për të reshura të rëmbyeshme, DPHM-ja me apel për kujdes në disa rajone dhe zona të caktuara

Shkup, 2 korrik 2024 (MIA) - Pas paralajmërimeve për reshje në tërë territorin e vendit, e duke marr...

Nga e marta përsëri mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Nga e marta përsëri mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Shkup, 30 qershor 2024 (MIA) - Nën ndikimin e masës ajrore të lagështisë dhe paqëndrueshmërisë gjatë...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR