• e enjte, 25 korrik 2024
Mot me vranësira të ndryshueshme, pasdite shi, bubullima dhe breshër

Mot me vranësira të ndryshueshme, pasdite shi, bubullima dhe breshër

 Shkup, 8 maj 2024 (MIA) - Sinoptikanët për sot paralajmërojnë mot me vranësira të ndryshueshme...

Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, vijon një periudhë të motit relativisht të ngrohtë

Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, vijon një periudhë të motit relativisht të ngrohtë

 Shkup, 27 prill 2024 (MIA) - Deri në fund të ditës moti do të jetë me diell me vranësira të vo...

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Shkup, 17 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me të reshura të...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme shiu

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme shiu

Shkup, 25 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme...

Në Berovë dhe Lazaropole temperaturat janë matur -2 gradë, moti sot me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare

Në Berovë dhe Lazaropole temperaturat janë matur -2 gradë, moti sot me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare

Shkup, 18 mars 2024 (MIA) - Temperatura minus këtë mëngjes janë matur vetëm në Berovë dhe Lazaropole...

Mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale

Mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale

Shkup, 18 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale....

Parashikimi motit

Parashikimi motit

Shkup, 17 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, kryesisht nga mesdita...

Mot me vranësira të ndryshueshme me erë nga drejtimi veriperëndimor

Mot me vranësira të ndryshueshme me erë nga drejtimi veriperëndimor

 Shkup, 15 mars 2024 (MIA)  - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell

Shkup, 14 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i vranët me periudha me diell. Pasdite do të ketë ku...

Mot i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli

Mot i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli

Shkup, 10 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli. Do t...

Mot i vranët me shi të dobët lokal

Mot i vranët me shi të dobët lokal

Shkup, 9 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa n...

Deri në fund të javës së punës mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme shiu

Deri në fund të javës së punës mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme shiu

Shkup, 5 mars 2024 (MIA) - Në ditët në vijim do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme, deri në f...

Mot me vranësira të ndryshueshme me kushte për reshje lokale të kohëpaskohshme

Mot me vranësira të ndryshueshme me kushte për reshje lokale të kohëpaskohshme

Shkup, 2 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me kushte për reshje lokale shiu...

Mot i ndryshueshëm me vranësira me shi të dobët lokal

Mot i ndryshueshëm me vranësira me shi të dobët lokal

Shkup, 20 shkurt 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me shi të dobët lokal....

Mot kryesisht me diell dhe vranësira vetëm në pjesët veriore dhe lindore të vendit

Mot kryesisht me diell dhe vranësira vetëm në pjesët veriore dhe lindore të vendit

Shkup, 18 shkurt 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë kryesisht me diell me vranësira të vogla deri mesa...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR