• e mërkurë, 24 korrik 2024
Presidentja Siljanovska-Davkova priti sportistët e vendit që do të marrin pjesë në Lojërat olimpike në Paris

Presidentja Siljanovska-Davkova priti sportistët e vendit që do të marrin pjesë në Lojërat olimpike në Paris

Shkup, 22 korrik 2024 (MIA) - Presidentja e vendit Gordana Siljanovska-Davkova sot priti olimpistët...

Tifozët e Barcelonës dhurojnë para për transferimin e Uiliamsit

Tifozët e Barcelonës dhurojnë para për transferimin e Uiliamsit

Barcelonë, ​​19 korrik 2024 (MIA) – Tifozët e Barcelonës kanë filluar të depozitojnë shuma simbolike...

Perezi ia dorëzoi Mbapes fanellën e Realit me numrin 9

Perezi ia dorëzoi Mbapes fanellën e Realit me numrin 9

Madrid, 16 korrik 2024 (MIA) - Sulmuesi i Real Madridit, Kilian Mbape për herë të parë është fotogra...

Sautgejt jep dorëheqje

Sautgejt jep dorëheqje

Londër, 16 korrik 2024 (MIA) – Geret Sautgejt sot dha dorëheqje nga pozita e përzgjedhësit të kombët...

Himenez për incidentin me tifozët kolumbianë: Familjet tona ishin në rrezik

Himenez për incidentin me tifozët kolumbianë: Familjet tona ishin në rrezik

Sharlot, 11 korrik 2024 (MIA) – Futbollisti i Uruguait, Hose Himenez ka shpjeguar se pse erdhi deri...

Futbollistë të Uruguait përplasen fizikisht me tifozët kolumbianë pas gjysmëfinales së Kopa Amerika

Futbollistë të Uruguait përplasen fizikisht me tifozët kolumbianë pas gjysmëfinales së Kopa Amerika

Sharlot, 11 korrik 2024 (MIA) - Pas përfundimit të ndeshjes së gjysmëfinales në Kopa Amerika ndërmje...

Kolumbia mundi Uruguain dhe kalon në finalen e Kopa Amerika

Kolumbia mundi Uruguain dhe kalon në finalen e Kopa Amerika

Sharlot, 11 korrik 2024 (MIA) – Reprezentacioni i Kolumbisë mbrëmë e ka mposhtur kombëtaren e Urugua...

Inzagi do të marrë 6,5 milionë euro në sezon te Interi

Inzagi do të marrë 6,5 milionë euro në sezon te Interi

Milano, 9 korrik 2024 (MIA) - Simone Inzagi do të marrë 6.5 milionë euro neto për sezon me kontratën...

Katër futbollistë edhe zyrtarisht largohen nga Barcelona

Katër futbollistë edhe zyrtarisht largohen nga Barcelona

Barcelona, ​​30 qershor 2024 (MIA) - Barcelona në ditën e fundit të qershorit është përshëndetur me...

Marsej bën të ditur emërimin e De Zerbit

Marsej bën të ditur emërimin e De Zerbit

Marsej, 30 qershor 2024 (MIA) - Marsej edhe zyrtarisht ka njoftuar se për trajner kryesor të skuadrë...

Donaruma për Zvicrën: Janë agresiv, duhet të bëjmë sa më pak gabime

Donaruma për Zvicrën: Janë agresiv, duhet të bëjmë sa më pak gabime

Berlin, 29 qershor 2024 (MIA) - Portieri i Italisë, Xhanluigji Donaruma flet për atë që pret nga nde...

Modriç: Rekordi im nuk do të thotë asgjë, sepse nuk e ndihmoi Kroacinë

Modriç: Rekordi im nuk do të thotë asgjë, sepse nuk e ndihmoi Kroacinë

Lajpcig, 25 qershor 2024 (MIA) – Kapiteni i reprezentacionit kroat në futboll, Luka Modriç nuk është...

Struga dhe Shkëndija në pritje të rivalëve potencial në ndeshjet evropiane

Struga dhe Shkëndija në pritje të rivalëve potencial në ndeshjet evropiane

Nion, 17 qershor 2024 (MIA) - Struga Trim Lum, Shkëndija dhe Tikveshi do t'i bëjnë të ditur rivalët...

Dështon rikthimi i Konor MekGregorit në kafaz

Dështon rikthimi i Konor MekGregorit në kafaz

Las Vegas, 14 qershor 2024 (MIA) - Rikthimi i Konor MekGregorit në kafaz përsëri është shtyrë....

Mbape lëshoi stërvitjen me Francën

Mbape lëshoi stërvitjen me Francën

Paderborn, 14 qershor 2024 (MIA) - Franca ka mbajtur stërvitje të hapur para 4000 shikuesve në Pader...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR