• e shtunë, 22 qershor 2024
Mickoski: Po përgatitem për Samitin e NATO-s, pozicioni im për përdorimin e emrit është i qartë dhe askush për atë nuk duhet të ketë dilemë

Mickoski: Po përgatitem për Samitin e NATO-s, pozicioni im për përdorimin e emrit është i qartë dhe askush për atë nuk duhet të ketë dilemë

Shkup, 20 qershor 2024 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së dhe mandatari Hristian Mickoski lidhur...

Qeveria e re do të shqyrtojë mundësinë e rikthimit të çmimit të energjisë elektrike, madje edhe për ulje të saj, thotë Mickoski

Qeveria e re do të shqyrtojë mundësinë e rikthimit të çmimit të energjisë elektrike, madje edhe për ulje të saj, thotë Mickoski

Shkup, 19 qershor 2024 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së dhe mandatar Hristijan Mickoski sot deklaroi...

Stavreski është ekspert i nivelit të lartë, emërimi i tij për guvernator të BP-së as nuk ka qenë në rend të ditës, as nuk u diskutua, deklaroi Mickoski

Stavreski është ekspert i nivelit të lartë, emërimi i tij për guvernator të BP-së as nuk ka qenë në rend të ditës, as nuk u diskutua, deklaroi Mickosk...

Shkup, 12 qershor 2024 (MIA) - Mandatari Hristijan Mickoski sot de...

Në njëqind ditët e para të qeverisë së re Mickoski paralajmëroi projekt në energjetikë, dy investime dhe zgjerim të dy të tjerave

Në njëqind ditët e para të qeverisë së re Mickoski paralajmëroi projekt në energjetikë, dy investime dhe zgjerim të dy të tjerave

Shkup, 6 qershor 2024 (MIA) - Mandatari Hristian Mickoski duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

Mickovski: E kam dëgjuar Gashin se atdheu jonë i përbashkët është Maqedonia, nëse nuk është ashtu, sa më herët duhet t'u kërkojë falje qytetarëve

Mickovski: E kam dëgjuar Gashin se atdheu jonë i përbashkët është Maqedonia, nëse nuk është ashtu, sa më herët duhet t'u kërkojë falje qytetarëve

Shkup, 6 qershor 2024 (MIA) - Mandatari i Qeverisë së ardhshme, Hristijan Mickovski sot deklaroi se...

Mickoski: Së shpejti do të formohet qeveria e re reformuese, fillojnë konsultimet brendapartiake për emrat e ministrave

Mickoski: Së shpejti do të formohet qeveria e re reformuese, fillojnë konsultimet brendapartiake për emrat e ministrave

Shkup, 6 qershor 2024 (MIA) - Nga sot do të formohet qeveria e re reformuese, e cila do të ketë qëll...

Mickoski: Së shpejti do të formohet qeveria e re reformuese, fillojnë konsultimet brendapartiake për emrat e ministrave

Mickoski: Së shpejti do të formohet qeveria e re reformuese, fillojnë konsultimet brendapartiake për emrat e ministrave

Shkup, 6 qershor 2024 (MIA) - Nga sot do të formohet qeveria e re reformuese, e cila do të ketë qëll...

Mucunski: Pres që qeveria e re të formohet pak më herët se afati përfundimtar

Mucunski: Pres që qeveria e re të formohet pak më herët se afati përfundimtar

Shkup, 4 qershor 2024 (MIA) - Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Timço Mucunski deklaroi sot se qeveria e...

Lloga: E vërteta për moralistët e rremë është se ata do të largohen nga posti i kryetarit sepse VMRO-DPMNE u premtoi ndryshime ligjore

Lloga: E vërteta për moralistët e rremë është se ata do të largohen nga posti i kryetarit sepse VMRO-DPMNE u premtoi ndryshime ligjore

Shkup, 31 maj 2024 (MIA) - E vërteta e moralistëve të rrejshëm është se ata do të tërhiqen nga të qe...

Arsenkov: Numri i rasteve emergjente është dyfishuar, ekipet kirurgjikale janë forcuar

Arsenkov: Numri i rasteve emergjente është dyfishuar, ekipet kirurgjikale janë forcuar

Shkup, 28 maj 2024 (MIA) - Dyfish është rritur numri i rasteve emergjente që marrin ndihmë mjekësore...

Mickoski: Presim mbështetje nga të gjithë ata që kanë nënshkruar që Gashi të jetë kryetar i Kuvendit

Mickoski: Presim mbështetje nga të gjithë ata që kanë nënshkruar që Gashi të jetë kryetar i Kuvendit

Shkup, 28 maj 2024 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, para fillimit të seancës ko...

Dimitrievski: Do ta mbështesim Gashin për kryetar të Kuvendit, ende nuk jemi marrë vesh për zgjidhjet kadrovike për qeverinë

Dimitrievski: Do ta mbështesim Gashin për kryetar të Kuvendit, ende nuk jemi marrë vesh për zgjidhjet kadrovike për qeverinë

Shkup, 28 maj 2024 (MIA) - Kryetari i ZNAM - Për Maqedoninë tonë, Maksim Dimitrievski, i cili ka man...

ISHSSH kreu mbikëqyrje në Toksikologji, kontratat e lidhura për punë janë me nënshkrim të një drejtori

ISHSSH kreu mbikëqyrje në Toksikologji, kontratat e lidhura për punë janë me nënshkrim të një drejtori

Shkup, 22 maj 2024 (MIA) - Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor ka kryer kontrollë në Klin...

Drejtoresha organizative e Toksikologjisë pohon se klinika ka nevojë për 18-të punësimet e reja dhe për këtë shkak ka insistuar të bëhen kontratat

Drejtoresha organizative e Toksikologjisë pohon se klinika ka nevojë për 18-të punësimet e reja dhe për këtë shkak ka insistuar të bëhen kontratat

Shkup, 21 maj 2024 (MIA) - Drejtoresha organizative e Klinikës për toksikologji, Besija Iljazi...

Policia shqiptare filloi kontrollin në tërë territorin dhe kufirin shtetëror me aeroplanë pa pilot

Policia shqiptare filloi kontrollin në tërë territorin dhe kufirin shtetëror me aeroplanë pa pilot

Tiranë, 1 maj 2024 (MIA) - Policia e Shtetit dhe Inspektorati kombëtar për mbrojtje të territoreve (...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR