• e enjte, 25 korrik 2024
Me vendimet e sotme ligjore, Ministria e Energjetikës bëhet funksionale, shfuqizohet Agjencia e Energjetikës

Me vendimet e sotme ligjore, Ministria e Energjetikës bëhet funksionale, shfuqizohet Agjencia e Energjetikës

Shkup, 11 korrik 2024 (MIA) - Me dhjetë ligje nga lëmia e energjetikës...

Lloga: VMRO-DPMNE të mos sillet si në fushatë zgjedhore

Lloga: VMRO-DPMNE të mos sillet si në fushatë zgjedhore

Shkup, 29 maj 2024 (MIA) - Dënojmë ashpër gjuhën denigruese të partisë politike që pretendon të qeve...

Vuçeviq uroi VMRO-DPMNE-në dhe Siljanovska Davkovën: Jam i lumtur për bashkëpunimin për të mirën e të dyja vendeve dhe të dy popujve

Vuçeviq uroi VMRO-DPMNE-në dhe Siljanovska Davkovën: Jam i lumtur për bashkëpunimin për të mirën e të dyja vendeve dhe të dy popujve

Beograd, 10 maj 2024 (MIA) - Kryeministri serb, Millosh Vuçeviqi ia uroi fitoren VMRO-DPMNE-së...

Po festohet para selisë së VMRO-DPMNE-së

Po festohet para selisë së VMRO-DPMNE-së

Shkup, 8 maj 2024 (MIA) - Para selisë së VMRO-DPMNE-së në Shkup po tubohen mbështetës në pritje të r...

VMRO - DPMNE: Siljanovska - Davkova prin para Pendarovskit

VMRO - DPMNE: Siljanovska - Davkova prin para Pendarovskit

Shkup, 24 prill 2024 (MIA) - Sipas të dhënave të cilat i publikoi Qendra Analitike e VMRO-DPMNE-së,...

Fronti Europian: VMRO po bën union me parti proruse dhe antishqiptare

Fronti Europian: VMRO po bën union me parti proruse dhe antishqiptare

Shkup, 19 prill 2024 VMRO dhe Mickoski edhe zyrtarisht po proklamon koalicionin me Levicën e...

Siljanovska-Davkova nga Shën Nikolla: Ju meritoni pushtet adekuat me dinjitetin tuaj

Siljanovska-Davkova nga Shën Nikolla: Ju meritoni pushtet adekuat me dinjitetin tuaj

Shën Nikollë, 17 prill 2024 (MIA) - Ka diçka specifike në këto zgjedhje, kemi arritur në mur. Ju mer...

Ashpërsohet retorika mes kandidatëve për president, reagime për fyerjet dhe gjuhën e urrejtjes

Ashpërsohet retorika mes kandidatëve për president, reagime për fyerjet dhe gjuhën e urrejtjes

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Retorika mes kandidatëve presidencial po bëhet më e ashpër me afrimin e...

BDI-Gostivar: Ministri i VMRO-DPMNE shënjestron Qendrat Sociale në vendbanimet shqiptare. Kërcënon që qytetarët duhet të kthejnë ndihmat sociale!

BDI-Gostivar: Ministri i VMRO-DPMNE shënjestron Qendrat Sociale në vendbanimet shqiptare. Kërcënon që qytetarët duhet të kthejnë ndihmat sociale!

Gostivar, 1 prill Të dashur qytetarë, Јemi dëshmitarë që VMRO-DPMNE nëpërmjet minis...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR