• e hënë, 15 korrik 2024
Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Shkup, 11 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Shkup, 10 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, deri 34 gradë

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, deri 34 gradë

 Shkup, 5 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vr...

Më shumë shi në Dojran,  në mëngjes më freskët në Kodrën e Diellit

Më shumë shi në Dojran, në mëngjes më freskët në Kodrën e Diellit

 Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Gjatë 24 orëve më shumë shi ka rënë në Dojran, 1...

Mot me vranësira dhe më freskët me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Mot me vranësira dhe më freskët me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më freskët me shi...

Pas paralejmërimeve për të reshura të rëmbyeshme, DPHM-ja me apel për kujdes në disa rajone dhe zona të caktuara

Pas paralejmërimeve për të reshura të rëmbyeshme, DPHM-ja me apel për kujdes në disa rajone dhe zona të caktuara

Shkup, 2 korrik 2024 (MIA) - Pas paralajmërimeve për reshje në tërë territorin e vendit, e duke marr...

Nga e marta përsëri mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Nga e marta përsëri mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Shkup, 30 qershor 2024 (MIA) - Nën ndikimin e masës ajrore të lagështisë dhe paqëndrueshmërisë gjatë...

Mot me diell dhe shumë i nxehtë me temperatura deri 38 gradë

Mot me diell dhe shumë i nxehtë me temperatura deri 38 gradë

Shkup, 30 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Mot me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare

Mot me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare

Shkup, 29 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla de...

Fundjava do të jetë me diell dhe ngrohtë, nga e marta përsëri destabilizim i motit

Fundjava do të jetë me diell dhe ngrohtë, nga e marta përsëri destabilizim i motit

Shkup, 28 qershor 2024 (MIA) - Në ditët e fundjavës dhe të hënën moti do të jetë me diell dhe i...

Këtë fundjavë dhe të hënën mot me diell dhe i ngrohtë, nga e marta shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë

Këtë fundjavë dhe të hënën mot me diell dhe i ngrohtë, nga e marta shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë

Shkup, 28 qershor 2024 (MIA) - Këtë fundjavë dhe të hënën moti do të jetë me diell dhe i nxehtë me v...

Më së shumti reshje shiu gjatë 24 orëve të kalaura ka rënë në Kumanovë

Më së shumti reshje shiu gjatë 24 orëve të kalaura ka rënë në Kumanovë

Shkup, 28 qershor 2024 (MIA) - Më së shumti shi në 24 orët e fundit ka rënë në Kumanovë - 17 litra p...

QMK: Shtëpi të përmbytura, bodrume, garazhe, rrugë, pemë të rrëzuara, ndërprerje të rrymës dhe internetit

QMK: Shtëpi të përmbytura, bodrume, garazhe, rrugë, pemë të rrëzuara, ndërprerje të rrymës dhe internetit

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Stuhia e fuqishme që ka goditur pas...

QMK: Shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima intensive në Tetovë dhe Shkup

QMK: Shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima intensive në Tetovë dhe Shkup

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Masa e paqëndrueshme ajrore nga per...

DPHM: Nesër shi i kohëpaskohshëm i rrëmbyeshëm dhe bubullima, veçanërisht në pjesët lindore

DPHM: Nesër shi i kohëpaskohshëm i rrëmbyeshëm dhe bubullima, veçanërisht në pjesët lindore

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Nesër moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me shi të kohëpasko...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR