• e enjte, 25 korrik 2024
Varheji drejtuar Mickoskit: Urime për fitoren bindëse, të punojmë së bashku në nivel tjetër të procesit të inkuadrues

Varheji drejtuar Mickoskit: Urime për fitoren bindëse, të punojmë së bashku në nivel tjetër të procesit të inkuadrues

 Bruksel, 9 maj 2024 (MIA) - Komisari evropian për Zgjerim dhe Politikë të Fqinjësisë, Oliver V...

Mickoski nga Tetova: Kot rrahje gjoksi kur populli është i uritur dhe i pakënaqur, çfarë ka bërë BDI pas 20 vitesh në pushtet

Mickoski nga Tetova: Kot rrahje gjoksi kur populli është i uritur dhe i pakënaqur, çfarë ka bërë BDI pas 20 vitesh në pushtet

 Tetovë, 2 maj 2024 (MIA)  - Për badihava metaforë dhe rrahje gjoksi kur populli është i u...

Mickoski: Pjesëmarrja masive përgjigje për bojkot të mundshëm të LSDM-së dhe BDI-së në rethin e dytë të zgjedhjeve

Mickoski: Pjesëmarrja masive përgjigje për bojkot të mundshëm të LSDM-së dhe BDI-së në rethin e dytë të zgjedhjeve

Ohër, 25 prill 2024 (MIA) - Përgjigje për bojkot të mundshëm  të LSDM-së dhe BDI-së në rrethin...

Mickoski për MIA-n: VMRO-DPMNE-ja do të ketë arrijë të konsolidojë 61 deputetë, preferojmë koalicion me opozitën shqiptare

Mickoski për MIA-n: VMRO-DPMNE-ja do të ketë arrijë të konsolidojë 61 deputetë, preferojmë koalicion me opozitën shqiptare

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në intervistë për MIA-n shp...

VMRO-DPMNE nënshkroi Kartë me partnerët nga koalicioni zgjedhor

VMRO-DPMNE nënshkroi Kartë me partnerët nga koalicioni zgjedhor "Maqedonia Juaj“

Shkup, 29 mars 2024 (MIA) - VMRO-DPMNE ka nënshkruar sot me 24 subjekte dhe organizata politike Kart...

Mickoski: U apeloj deputetëve që ta përkrahin iniciativën e VMRO-DPMNE-së për letërnjoftimet dhe për pasaportat

Mickoski: U apeloj deputetëve që ta përkrahin iniciativën e VMRO-DPMNE-së për letërnjoftimet dhe për pasaportat

Kavadar, 14 shkurt 2024 (MIA) - Lideri i VMRO-DPMNE-së, Kristijan Mickoski u ka bërë thirrje de...

Mickoski dhe Kostovski në Butel në mbikëqyrje të projektit për shtratin e lumit Seravë

Mickoski dhe Kostovski në Butel në mbikëqyrje të projektit për shtratin e lumit Seravë

Shkup, 11 shkurt 2024 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski dhe kryetari i komunës But...

VMRO-DPMNE të hënën do të iniciojë parashtresë deri në Gjykatën Kushtetuese për pasaportat

VMRO-DPMNE të hënën do të iniciojë parashtresë deri në Gjykatën Kushtetuese për pasaportat

Shkup, 13 janar 2024 (MIA) - Në lidhje me pasaportat të hënën do të paraqesim kërkesë në Gjykatën Ku...

Mickoski: Presim që Gir dhe kolegu i tij në Sofje të bisedojnë me qeverinë bullgare dhe të hapin rrugën për qytetarët e Maqedonisë drejt BE-së

Mickoski: Presim që Gir dhe kolegu i tij në Sofje të bisedojnë me qeverinë bullgare dhe të hapin rrugën për qytetarët e Maqedonisë drejt BE-së

Vevçani, 13 janar 2023 (MIA) - Ne rreshtohemi me ambasadorin Gir drejt së ardhmes evropiane dhe pres...

Kovaçevski: Nuk do të kemi takim me Mickoskin për zgjidhje kadrore, do të diskutojmë për elementet tjera për zgjedhjet

Kovaçevski: Nuk do të kemi takim me Mickoskin për zgjidhje kadrore, do të diskutojmë për elementet tjera për zgjedhjet

Shkup, 12 janar 2024 (MIA) - Kryeministri dhe kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski sot theksoi se...

Mickoski nga mbledhja e organeve më të larta partiake sonte pret vendim për pjesëmarrje në qeverinë teknike

Mickoski nga mbledhja e organeve më të larta partiake sonte pret vendim për pjesëmarrje në qeverinë teknike

 Shkup, 11 janar 2024 (MIA) -  Nga mbledhja e sontme të Komitetit Ekzekutiv dhe Qendror të...

VMRO-DPMNE më 11 janar do të bisedojë për kandidatët për ministra dhe zëvendësministra, paralajmëroi Mickoski

VMRO-DPMNE më 11 janar do të bisedojë për kandidatët për ministra dhe zëvendësministra, paralajmëroi Mickoski

 Shkup, 7 janar 2024 (MIA)  - VMRO-DPMNE më 11 janar do të ketë Komitetin Ekzekutiv dhe Ko...

Mickoski: Na pret një vit me ndryshime dhe ndërrime të mëdha

Mickoski: Na pret një vit me ndryshime dhe ndërrime të mëdha

Shkup, 7 janar 2024 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, mori pjesë në liturgjinë q...

Urim nga Mickoski me rastin e Krishtlindjeve me dëshira për suksese, shëndet dhe lumturi

Urim nga Mickoski me rastin e Krishtlindjeve me dëshira për suksese, shëndet dhe lumturi

 Shkup, 7 janar 2024 (MIA)  -  Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në emër...

Kovaçevski: Nuk ka nevojë për takime të fshehta, ende nuk është dakorduar takimi me Mickoskin

Kovaçevski: Nuk ka nevojë për takime të fshehta, ende nuk është dakorduar takimi me Mickoskin

Shkup, 3 janar 2024 (MIA) - Kryeministri dhe lider i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski theksoi se nuk ka n...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR