• вторник, 18 јуни 2024
Генсекот на НАТО: Никој нема корист од војната на Блискиот Исток

Генсекот на НАТО: Никој нема корист од војната на Блискиот Исток

Брисел, 19 април 2024 (МИА) - Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг изрази загриженост за си...

МНР: Засега нема ни еден македонски граѓанин што побарал помош заради пожарите во Грција

МНР: Засега нема ни еден македонски граѓанин што побарал помош заради пожарите во Грција

Скопје, 23 јули 2023 Во врска со големите пожари кои ја зафатија соседна Грција, според посл...

Image

Остани поврзан