• вторник, 28 мај 2024
Нетанјаху: Израел ќе биде блиску до целосна победа со операцијата во Рафа

Нетанјаху: Израел ќе биде блиску до целосна победа со операцијата во Рафа

Вашингтон, 25 февруари 2024 (МИА) - Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека офанз...

Image

Остани поврзан