• среда, 15 мај 2024

МИА Најави - свет

МИА Најави - свет

13 април 2024 

Лондон - Марш за поддршка на Палестинците.

Шнексвил - Митинг на поранешниот американски претседател Доналд Трамп во мал град во американската сојузна држава Пенсилванија.

 

Остани поврзан