• сабота, 02 март 2024

Изјава на портпаролот на СДСМ Дарко Каевски

Изјава на портпаролот на СДСМ Дарко Каевски

Скопје, 10 декември 2023 (МИА) - Изјава на портпаролот на СДСМ Дарко Каевски по состанокот на Извршниот одбор на партијата. 

Остани поврзан