• сабота, 25 мај 2024

Во Велес исчезна 56-годишен маж

Во Велес исчезна 56-годишен маж

Велес, 18 април 2024 (МИА) - Секторот за внатрешни работи Велес информира дека вчера, 17 април, во 14:30 часот од страна на 66 годишниот Б.С било пријавено дека неговиот 56 годишен брат Г.С се оддалечил од домот.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето, информира портпаролот на СВР Велес, Билјана Ѓаковска.ад/са/

Фото: МИА архива

Остани поврзан