• e shtunë, 15 qershor 2024
Taravari: Jam i sigurt se kjo qeveri do t'i fillojë bisedimet me BE-në

Taravari: Jam i sigurt se kjo qeveri do t'i fillojë bisedimet me BE-në

Shkup, 4 qershor 2024 (MIA) - Arben Taravari, i cili është pjesë e koal...

Taravari: Koalicioni VLEN është garanca më e mirë se do të vazhdojë rruga evropiane

Taravari: Koalicioni VLEN është garanca më e mirë se do të vazhdojë rruga evropiane

Shkup, 28 maj 2024 (MIA) - Koalicioni VLEN, sipas Arben Taravarit, është garanca më e mirë për...

Taravari: Vala e ndryshimit nuk mund të ndalet, BDI ta pranojë rezultatin nga rivotimi

Taravari: Vala e ndryshimit nuk mund të ndalet, BDI ta pranojë rezultatin nga rivotimi

Shkup, 23 maj 2024 (MIA)- Arben Taravari, njëri nga partnerët e koalicionit “VLEN” e që aktualisht ë...

Taravari: Javën e ardhshme do të ketë marrëveshje për qeverinë e re

Taravari: Javën e ardhshme do të ketë marrëveshje për qeverinë e re

Gostivar, 17 maj 2024 (MIA)- Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe një ndër liderët e koalicionit V...

Limani: Gjykata pranoi ankesën e koalicionit VLEN për

Limani: Gjykata pranoi ankesën e koalicionit VLEN për "tren bullgar" në Likovë, u dëshmua inzheneringu zgjedhor i BDI-së

Shkup, 2 maj 2024 (MIA) - Valbon Limani nga koalicioni Vlen sot në konferencë për shtyp shfaqi vendi...

Taravari: Më 9 maj do të kemi qeveri të re

Taravari: Më 9 maj do të kemi qeveri të re

Shkup, 29 prill 2024 (MIA)- Nëse vazhdojnë me presione dhe shantazhe sikurse me 24 prill, unë do të...

Bilall Kasami: Programi jonë do të jetë pjesë e programit të qeverisë së ardhshme dhe në të bëjnë pjesë ndryshimet kushtetuese

Bilall Kasami: Programi jonë do të jetë pjesë e programit të qeverisë së ardhshme dhe në të bëjnë pjesë ndryshimet kushtetuese

Gostivar, 29 prill 2024 (MIA) - Kemi program i cili do të jetë pjesë e programit të ardhshëm qe...

Taravari: Jehona më e madhe në këto zgjedhje tregon se ndryshimet po vijnë

Taravari: Jehona më e madhe në këto zgjedhje tregon se ndryshimet po vijnë

Shkup, 24 prill 2024 (MIA) - Arben Taravari, kandidat për president i koalicionit opozitar shqiptar...

Gashi: Taravari do të jetë fitues në kampin shqiptar, Osmani humbës jo vetëm elektoral por edhe kombëtar

Gashi: Taravari do të jetë fitues në kampin shqiptar, Osmani humbës jo vetëm elektoral por edhe kombëtar

Shkup, 12 prill 2024 Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi ka deklaruar se dallimi mesa kand...

Ajdini: Taravari nuk ka qenë anëtar i PDSH-së

Ajdini: Taravari nuk ka qenë anëtar i PDSH-së

Tetovë, 12 prill 2024 Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi, kur thotë se Ar...

Taravari: Urime Bajramin, festën e miqësisë dhe tolerancës

Taravari: Urime Bajramin, festën e miqësisë dhe tolerancës

Shkup, 10 prill 2024 Kandidati VLEN-it  për president, Arben Taravari sot e filloi fest...

Aleanca për Shqiptarët- krahu i Arben Taravarit caktoi kandidatët për deputetë në listat e përbashkëta të koalicionit “VLEN”

Aleanca për Shqiptarët- krahu i Arben Taravarit caktoi kandidatët për deputetë në listat e përbashkëta të koalicionit “VLEN”

Tetovë, 1 prill 2024 (MIA) - Në Kuvendin qendror të Aleancës për Shqiptarët (ASH) në Tetovë, krahu i...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR