• e mërkurë, 24 korrik 2024
Rënie e temperaturave ditore në javën në vijim, më e ndjeshme nga e mërkura

Rënie e temperaturave ditore në javën në vijim, më e ndjeshme nga e mërkura

 Shkup, 21 korrik 2014 (MIA) -  Rënie e temperaturave ditore javën e ardhshme,  me rë...

Temperatura e liqenit të Ohrit është 26 gradë, ndërsa në atë të Prespës 25,5 gradë

Temperatura e liqenit të Ohrit është 26 gradë, ndërsa në atë të Prespës 25,5 gradë

 Shkup, 17 korrik 2024 (MIA)  - Temperaturat në tre liqenet natyrore në vend edhe më tej j...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 36 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 36 gradë

Shkup, 6 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe ngrohtë m...

Edhe nesër më  freskët me reshje të rrëmbyeshme lokale, nga e premtja temperaturat do të rriten

Edhe nesër më freskët me reshje të rrëmbyeshme lokale, nga e premtja temperaturat do të rriten

 Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Edhe nesër moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme,  me...

DPHM: Pasdite sërish reshje, kujdes në vendet ku priten reshje më intensive të shiut

DPHM: Pasdite sërish reshje, kujdes në vendet ku priten reshje më intensive të shiut

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Rritje e nivelit të lumenjve dhe probleme lokale komunale në mje...

Nga nesër reshje të shpeshta të rrëmbyeshme me erë të fortë dhe breshër

Nga nesër reshje të shpeshta të rrëmbyeshme me erë të fortë dhe breshër

 Shkup, 23 qershor 2024 (MIA)  - DPHM paralajmëron  se gjatë javës së ardhshme, kryes...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri në 36 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri në 36 gradë

Shkup, 8 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri...

Më ngrohtë mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli dhe Dojran, më ftohtë në Lazaropole

Më ngrohtë mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli dhe Dojran, më ftohtë në Lazaropole

Shkup, 6 qershor 2024  (MIA) - Më ngrohtë mëngjesin e sotëm ë...

Gjatë fundjavës së vazhduar, shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe mot i ligë lokal

Gjatë fundjavës së vazhduar, shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe mot i ligë lokal

 Shkup, 23 maj 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla...

Më shumë shi në Berovë

Më shumë shi në Berovë

Shkup, 20 maj 2024 (MIA)  -  Gjatë 24 orëve të kaluara më shumë shi ka rënë në Berovë, 14...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

 Shkup, 20 maj 2024 (MIA) -  Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Shkup, 15 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohs...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Shkup, 13 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli. Pasdi...

Më  ftohtë mëngjesin e sotëm në Llazaropole

Më ftohtë mëngjesin e sotëm në Llazaropole

 Shkup, 7 maj 2024 (MIA) - Temperatura më e ulët mëngjesin e sotëm është matur në Llazaropole p...

Në ditën e parë të majit moti i ndryshueshëm dhe më i ngrohtë, pasdite reshje lokale të shiut

Në ditën e parë të majit moti i ndryshueshëm dhe më i ngrohtë, pasdite reshje lokale të shiut

Shkup, 1 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe i ngrohtë, me erë...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR