• e shtunë, 22 qershor 2024
Limani: Gjykata pranoi ankesën e koalicionit VLEN për

Limani: Gjykata pranoi ankesën e koalicionit VLEN për "tren bullgar" në Likovë, u dëshmua inzheneringu zgjedhor i BDI-së

Shkup, 2 maj 2024 (MIA) - Valbon Limani nga koalicioni Vlen sot në konferencë për shtyp shfaqi vendi...

Pendarovski: Me opozitën e tanishme apo nëse nesër do të jetë në pushtet, deri në vitin 2050 nuk do të jemi vend anëtar i BE-së

Pendarovski: Me opozitën e tanishme apo nëse nesër do të jetë në pushtet, deri në vitin 2050 nuk do të jemi vend anëtar i BE-së

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni, Stev...

Osmani:

Osmani: "Fronti Europian" është vazhdimësi e betejave të një pas njëshëm, të thyerjes së kalave të monopoleve etnike

Shkup, 17 prill 2024 (MIA) - Kandidati i "Frontit Europian", Bujar Osmani sonte në tubimin në Kërçov...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR