• e martë, 16 korrik 2024
Temperatura sot deri në 43 gradë, alarmi portokalli është aktiv deri në fund të javës së punës

Temperatura sot deri në 43 gradë, alarmi portokalli është aktiv deri në fund të javës së punës

Shkup, 16 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, pasdite me vranësira...

Temperatura të larta, deri në fund të javës së ardhshme fazë portokalli

Temperatura të larta, deri në fund të javës së ardhshme fazë portokalli

Shkup, 13 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla...

Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Shkup, 11 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Shkup, 10 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla...

Vijon periudhë e motit shumë të nxehtë, temperatura deri 40 gradë

Vijon periudhë e motit shumë të nxehtë, temperatura deri 40 gradë

Shkup, 7 korrik 2024 (MIA) - Deri nga fundi i ditës moti do të jetë me diell dhe i nxehtë me vr...

Mot me diell dhe ngrohtë me vranësira  të vogla lokale

Mot me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla lokale

Shkup, 6 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla lokale....

Më freskët në Llazaropole, më ngrohtë në Dojran dhe Gjevgjeli

Më freskët në Llazaropole, më ngrohtë në Dojran dhe Gjevgjeli

Shkup, 5 korrik 2024 (MIA) - Mëngjesi më i freskët është në Llazaropole, ku në orën 8:30 është...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, deri 34 gradë

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, deri 34 gradë

 Shkup, 5 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vr...

Komuna e Tetovës deri të premten do të pranojë kërkesat për dëmshpërblim nga stuhia

Komuna e Tetovës deri të premten do të pranojë kërkesat për dëmshpërblim nga stuhia

 Tetovë, 3 korrik 2024 (MIA) - Komuna e Tetovës njofton se koha për paraqitjen...

Më shumë shi në Dojran,  në mëngjes më freskët në Kodrën e Diellit

Më shumë shi në Dojran, në mëngjes më freskët në Kodrën e Diellit

 Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Gjatë 24 orëve më shumë shi ka rënë në Dojran, 1...

Mot me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare

Mot me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare

Shkup, 29 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla de...

Fundjava do të jetë me diell dhe ngrohtë, nga e marta përsëri destabilizim i motit

Fundjava do të jetë me diell dhe ngrohtë, nga e marta përsëri destabilizim i motit

Shkup, 28 qershor 2024 (MIA) - Në ditët e fundjavës dhe të hënën moti do të jetë me diell dhe i...

QMK: Shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima intensive në Tetovë dhe Shkup

QMK: Shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima intensive në Tetovë dhe Shkup

Shkup, 27 qershor 2024 (MIA) - Masa e paqëndrueshme ajrore nga per...

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe kushte për stuhi

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe kushte për stuhi

Shkup, 23 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla...

Nga pasditja e nesërme reshje të dendura shiu dhe bubullima

Nga pasditja e nesërme reshje të dendura shiu dhe bubullima

Shkup, 22 qershor 2024 (MIA) - Sinoptikët për nesër pasdite dhe gjatë javës së ardhshme paralajmëroj...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR