• e enjte, 25 korrik 2024
Rënie e temperaturave ditore në javën në vijim, më e ndjeshme nga e mërkura

Rënie e temperaturave ditore në javën në vijim, më e ndjeshme nga e mërkura

 Shkup, 21 korrik 2014 (MIA) -  Rënie e temperaturave ditore javën e ardhshme,  me rë...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 36 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 36 gradë

Shkup, 6 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe ngrohtë m...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri në 36 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri në 36 gradë

Shkup, 8 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Shkup, 15 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohs...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Shkup, 13 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli. Pasdi...

Nesër dhe të shtunën reshje shiu, më pas stabilizim i motit

Nesër dhe të shtunën reshje shiu, më pas stabilizim i motit

Shkup, 25 prill 2024 (MIA) - Në zonat malore nesër do të ketë reshje lokale afatshkurtra, ndërsa të...

Deri të enjten me vranësira me reshje shiu, nga e premtja stabilizim të motit

Deri të enjten me vranësira me reshje shiu, nga e premtja stabilizim të motit

Shkup, 23 prill 2024 (MIA) - Në dy ditët në vijim do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme me re...

 Mot me diell me vranësira të vogla lokale, temperaturat maksimale prej 20 deri në 28 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla lokale, temperaturat maksimale prej 20 deri në 28 gradë

Shkup, 5 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale....

Parashikimi motit

Parashikimi motit

Shkup, 5 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell me vranësira t...

Ditët në vijim do të jenë me diell, me rritje të temperaturave

Ditët në vijim do të jenë me diell, me rritje të temperaturave

Shkup, 3 prill 2024 (MIA) - Në ditët në vijim do të mbajë mot me diell me vranësira mesatare dhe rri...

Mot me vranësira të ndryshueshme me erë të fortë, pasdite me shi

Mot me vranësira të ndryshueshme me erë të fortë, pasdite me shi

Shkup, 27 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me...

Mot me diell dhe relativisht i ngrohtë, nga fundi i ditës me kushte për reshje të shiut

Mot me diell dhe relativisht i ngrohtë, nga fundi i ditës me kushte për reshje të shiut

Shkup, 24 mars 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira...

Nga nesërmbrëma shi dhe rënie e temperaturave

Nga nesërmbrëma shi dhe rënie e temperaturave

Shkup, 23 mars 2024 (MIA) - Nesër do të mbajë mot me diell dhe relativisht i nxehtë. Do të fryjë erë...

Nga e mërkura mot stabil me temperatura të ulëta gjatë mëngjesit, ato gjatë ditës në rritje

Nga e mërkura mot stabil me temperatura të ulëta gjatë mëngjesit, ato gjatë ditës në rritje

Shkup, 18 mars 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të k...

Gjatë fundjavës mot me vranësira dhe reshje lokale të shiut

Gjatë fundjavës mot me vranësira dhe reshje lokale të shiut

Shkup, 14 mars 2024 (MIA) - Vijon periudha e motit të ndryshueshëm me vranësira dhe periudhës me die...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR