• e enjte, 30 maj 2024
Gjatë fundjavës së vazhduar, shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe mot i ligë lokal

Gjatë fundjavës së vazhduar, shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe mot i ligë lokal

 Shkup, 23 maj 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla...

Më shumë shi në Berovë

Më shumë shi në Berovë

Shkup, 20 maj 2024 (MIA)  -  Gjatë 24 orëve të kaluara më shumë shi ka rënë në Berovë, 14...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

 Shkup, 20 maj 2024 (MIA) -  Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Shkup, 15 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohs...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Shkup, 13 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli. Pasdi...

Më  ftohtë mëngjesin e sotëm në Llazaropole

Më ftohtë mëngjesin e sotëm në Llazaropole

 Shkup, 7 maj 2024 (MIA) - Temperatura më e ulët mëngjesin e sotëm është matur në Llazaropole p...

Në ditën e parë të majit moti i ndryshueshëm dhe më i ngrohtë, pasdite reshje lokale të shiut

Në ditën e parë të majit moti i ndryshueshëm dhe më i ngrohtë, pasdite reshje lokale të shiut

Shkup, 1 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe i ngrohtë, me erë...

Mot me diell dhe ngrohtë, deri 27 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, deri 27 gradë

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - Moti do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatar...

Më  ftohtë në Llazaropole, më  ngrohtë në Dojran

Më ftohtë në Llazaropole, më ngrohtë në Dojran

 Shkup, 26 prill 2024 (MIA)  - Më  ftohtë sot në mëngjes është në Llazaropole -2 grad...

Nesër dhe të shtunën reshje shiu, më pas stabilizim i motit

Nesër dhe të shtunën reshje shiu, më pas stabilizim i motit

Shkup, 25 prill 2024 (MIA) - Në zonat malore nesër do të ketë reshje lokale afatshkurtra, ndërsa të...

Deri të enjten me vranësira me reshje shiu, nga e premtja stabilizim të motit

Deri të enjten me vranësira me reshje shiu, nga e premtja stabilizim të motit

Shkup, 23 prill 2024 (MIA) - Në dy ditët në vijim do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme me re...

Reshjet e paralajmëruara të favorshme për bujqësinë

Reshjet e paralajmëruara të favorshme për bujqësinë

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) - Kushtet aktuale të motit me vranësira të ndryshueshme dhe reshje pritet...

Nesër valë e lagësht me erë të fuqishme dhe reshje mbi 20 litra në metër katror

Nesër valë e lagësht me erë të fuqishme dhe reshje mbi 20 litra në metër katror

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) - DPHM informoi se nesër, nën ndikimin e një valë të lagësht, do të...

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Shkup, 17 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me të reshura të...

Sot në mëngjes më së ftohti në Berovë

Sot në mëngjes më së ftohti në Berovë

Shkup, 13 prill 2024 (MIA) - Sot në mëngjes më së ftohti është në Berov, 4 gradë, ndërsa në Veles ja...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR