• вторник, 18 јуни 2024
Генсекот на НАТО: Никој нема корист од војната на Блискиот Исток

Генсекот на НАТО: Никој нема корист од војната на Блискиот Исток

Брисел, 19 април 2024 (МИА) - Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг изрази загриженост за си...

Image

Остани поврзан