• вторник, 16 јули 2024
Претпладне сончево, попладне наместа облачно со краткотраен дожд

Претпладне сончево, попладне наместа облачно со краткотраен дожд

Скопје, 12 мај 2024 (МИА) - Времето денеска претпладне ќе биде сончево со умерена облачност. Попладн...

Image

Остани поврзан