• недела, 14 јули 2024
АМСМ: Нормализиран товарниот сообраќај кон ГП Долно Блаце

АМСМ: Нормализиран товарниот сообраќај кон ГП Долно Блаце

Скопје, 15 мај 2024 (МИА) - Oд Авто-мото сојузот на Македонија соопштуваат дека од 21:00 часот товар...

Image

Остани поврзан