• e hënë, 15 korrik 2024
Tifozët e Liverpullit kanë zgjedhur Sallahun për futbollist të sezonit

Tifozët e Liverpullit kanë zgjedhur Sallahun për futbollist të sezonit

Liverpull, 7 qershor 2024 (MIA) - Mohamed Sallah është zgjedhur futbollsiti më i mirë i Liverpullit...

Sallah, Klopit: Të dëshiroj fat dhe shpresoj të takohemi përsëri

Sallah, Klopit: Të dëshiroj fat dhe shpresoj të takohemi përsëri

Liverpul, 21 maj 2024 (MIA) - Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Sallah i është drejtuar trajnerit Jirge...

Klop për Salahun: Çështja tashmë është zgjidhur, ne të dy respektojmë shumë njëri-tjetrin

Klop për Salahun: Çështja tashmë është zgjidhur, ne të dy respektojmë shumë njëri-tjetrin

Liverpul, 3 maj 2024 (MIA) - Menaxheri i Liverpulit, Jirgen Klopp, ka zbuluar se nuk ka më dramë mes...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR