• e hënë, 15 korrik 2024
Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Temperatura të larta dhe indeksi UV, në më shumë vende niveli i portokalltë për rrezik

Shkup, 11 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite me vranësira...

OPEK-u e mbajti parashikimin për rritjen e kërkesës për naftë këtë vit në 2.2 milionë fuçi

OPEK-u e mbajti parashikimin për rritjen e kërkesës për naftë këtë vit në 2.2 milionë fuçi

 Vjenë, 10 korrik 2024 (MIA) - Organizata e vendeve eksportuese të naftës (OPE...

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Vijon periudha e motit shumë të nxehtë, në disa vende mbi 40 gradë

Shkup, 10 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me vranësira të vogla...

Mot me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare

Mot me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla deri mesatare

Shkup, 29 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe më i nxehtë me vranësira të vogla de...

Fundjava me mot stabil, me rritje të temperaturave ditore, nga e hëna sërish reshje lokale të shiut dhe bubullima pasdite

Fundjava me mot stabil, me rritje të temperaturave ditore, nga e hëna sërish reshje lokale të shiut dhe bubullima pasdite

Shkup, 15 qershor 2024 (MIA) - Moti do të jetë me diell dhe i nxehtë, me vranësira të vogla. Do...

DPHM: Mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima të enjten dhe të premten

DPHM: Mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima të enjten dhe të premten

Shkup, 12 qershor 2024 (MIA) - Nën ndikimin e masës ajrore të lagësht dhe jostabil, nesër në orët e...

DPHM: Pritet që kjo verë të jetë e thatë dhe e nxehtë mbi mesataren

DPHM: Pritet që kjo verë të jetë e thatë dhe e nxehtë mbi mesataren

Shkup, 11 qershor 2024 (MIA) - Me gjasa të mëdha pritet që vera 2024 do të jetë e nxehtë dhe e thatë...

DPHM: Deri të mërkurën mot me diell dhe i ngrohtë, në disa vende me temperatura deri 40 gradë

DPHM: Deri të mërkurën mot me diell dhe i ngrohtë, në disa vende me temperatura deri 40 gradë

Shkup, 9 qershor 2024 (MIA) - Deri të mërkurën do të mbajë mot me diell dhe shumë ngrohtë me vranësi...

Për fundjavë mot me diell dhe i ngrohtë

Për fundjavë mot me diell dhe i ngrohtë

Shkup, 7 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale të...

Mot me diell dhe erë, lokalisht me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima kah fundi i ditës

Mot me diell dhe erë, lokalisht me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima kah fundi i ditës

Shkup, 1 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri n...

Paradite moti me diell dhe i ngrohtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Paradite moti me diell dhe i ngrohtë, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Shkup, 24 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mes...

Mot i ndryshueshëm dhe jostabil edhe në ditët në vazhdim

Mot i ndryshueshëm dhe jostabil edhe në ditët në vazhdim

Shkup, 22 maj 2024 (MIA) - Të enjten dhe të premten do të ketë paraqitje të izoluar të motit jostabi...

Nesër moti me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu dhe bubullima

Nesër moti me diell dhe vranësira mesatare, pasdite me reshje shiu dhe bubullima

Shkup, 20 maj 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla d...

Mot i ndryshueshëm dhe jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima

Mot i ndryshueshëm dhe jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima

Shkup, 19 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe jostabil me res...

Nesër stabilizim i motit, ndërsa nga e shtuna sërish reshje dhe bubullima

Nesër stabilizim i motit, ndërsa nga e shtuna sërish reshje dhe bubullima

Shkup, 16 maj 2024 (MIA) - Të premten do të ketë stabilizim kalimtar të motit me rritje të kons...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR