• e enjte, 25 korrik 2024
Minesota e mundi Denverin dhe u plasua në gjysmëfinale të plejofit të NBA-së

Minesota e mundi Denverin dhe u plasua në gjysmëfinale të plejofit të NBA-së

 Denver, 20 maj 2024 (MIA)  -  Minesota Timbervuls mbrëmë e mposhti Denver Nagetsin m...

Minesota e eleminoi Feniksin në raundin e parë të plejofit në NBA

Minesota e eleminoi Feniksin në raundin e parë të plejofit në NBA

Feniks, 29 prill 2024 (MIA) - Minesota sot herët në mëngjes e eleminoi Feniksin me rezultatin 122-11...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR