• e enjte, 25 korrik 2024
Azar: Nuk desha të shkoj diku të luaj vetëm për para

Azar: Nuk desha të shkoj diku të luaj vetëm për para

Paris, 19 tetor 2023 (MIA) - Ish lojtari i Çellsit dhe Real Madridit, Eden Azar sqaroi pse ka vendos...

Azar e përfundoi karrierën në moshën 32-vjeçare

Azar e përfundoi karrierën në moshën 32-vjeçare

Bruksel, 10 tetor 2023 (MIA) - Futbollisti belg Eden Azar është tërhequr nga futbolli në moshën...

Mesi u kthye në stërvitjet në PSZH, është suspenduar për shkak të një udhëtimi në Arabinë Saudite

Mesi u kthye në stërvitjet në PSZH, është suspenduar për shkak të një udhëtimi në Arabinë Saudite

Paris, 8 maj 2023 (MIA) - Futbollisti argjentinas Lionel Mesi ka filluar të stërvisë me Pari Se...

Real Madridi së shpejti do të negociojë me Azarin, klubi do ta shesë lojtarin në verë

Real Madridi së shpejti do të negociojë me Azarin, klubi do ta shesë lojtarin në verë

Madrid, 7 mars 2023 (MIA) - Udhëheqësia e Real Madridit planifikon të realizojë takim me sulmuesin E...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR