• понеделник, 20 мај 2024
Утре и во петок дожд, викендот претежно сончево и релативно топло

Утре и во петок дожд, викендот претежно сончево и релативно топло

Скопје, 28 февруари 2024 (МИА) - Утре ќе има локални врнежи од дожд, а во текот на ноќта и во петок...

Image

Остани поврзан