• среда, 19 јуни 2024
Макрон: Постојат планови Б и Ц за отворање на Игрите во Париз

Макрон: Постојат планови Б и Ц за отворање на Игрите во Париз

  Париз, 15 април 2024 (МИА) – Францускиот претседател Емануел Макрон денеска го почна...

Image

Остани поврзан