• четврток, 30 мај 2024
Приведено лице од ресенско, пронајдени бесправно исечени дрва

Приведено лице од ресенско, пронајдени бесправно исечени дрва

Скопје, 1 ноември 2023 (МИА) - Полициски службеници од СВР Битола - ОВР Ресен, денеска во ресенското...

Image

Остани поврзан