• среда, 17 јули 2024
Санчез: Простувањето е посилно од незадоволството

Санчез: Простувањето е посилно од незадоволството

Мадрид, 30 мај 2024 (МИА) - Шпанскиот премиер Педро Санчез денеска го поздрави усвојувањето на контр...

Image

Остани поврзан