• среда, 17 јули 2024
Љуботен е шампион во Првата ЖФЛ за сезоната 2023/24

Љуботен е шампион во Првата ЖФЛ за сезоната 2023/24

Скопје, 30 мај 2024 (МИА) - Екипата на ЖФК Љуботен и официјално е шампион во Првата женска фудбалска...

Image

Остани поврзан