• недела, 14 јули 2024
Министерството за внатрешни работи на Грција и европратеничка парично казнети за проток на лични податоци на Грците од дијаспората

Министерството за внатрешни работи на Грција и европратеничка парично казнети за проток на лични податоци на Грците од дијаспората

Атина, 28 мај 2024 (МИА) – За случајот со масовните мејлови со предизборен материјал што Грците кои...

Image

Остани поврзан