• e mërkurë, 24 korrik 2024
Arrestohet hajduti në Shkup, mjeti i marrur i kthehet pronarit

Arrestohet hajduti në Shkup, mjeti i marrur i kthehet pronarit

Shkup, 24 korrik 2024 (MIA) - Nëpunës policorë të SPB Shkup e kanë privuar nga liria A.B. (34) nga S...

Sanksionohen 110 shoferë në Shkup

Sanksionohen 110 shoferë në Shkup

Shkup, 24 korrik 2024 (MIA) - Gjithsej 110 shoferë janë dënuar gjatë gjatë ditës së djeshme në terri...

Arrestohet hajduti i drunjve në Shkup

Arrestohet hajduti i drunjve në Shkup

Shkup, 23 korrik 2024 (MIA) - Në rrugën magjistrale në drejtim të Pikë Kalimit Kufitar Bllacë e Posh...

Sanksionohen 140 shoferë në Shkup

Sanksionohen 140 shoferë në Shkup

Shkup, 23 korrik 2024 (MIA) - Sektori i Punëve të Brendshme Shkup gjatë ditës së djeshme vazhdoi me...

Pandov: Të burgosurit kanë hyrë dhe kanë dalë nga burgu

Pandov: Të burgosurit kanë hyrë dhe kanë dalë nga burgu "Shkup" kur kanë dashur

Shkup, 22 korrik 2024 (MIA) - U.d. drejtori i Administratës për Ekzekutimin e Sanksioneve, Aleksanda...

Uji në Shkup i sigurt për pije dhe me cilësi të mirë

Uji në Shkup i sigurt për pije dhe me cilësi të mirë

Shkup, 22 korrik 2024 (MIA) - Uji në Shkup është i sigurt për pije dhe ka cilësi të mirë, tregojnë r...

Sanksionohen 103 shoferë në Shkup

Sanksionohen 103 shoferë në Shkup

Shkup, 21 korrik 2024 (MIA) - Në kontrollet në fushën e komunikacionit në territorin e qytetit të Sh...

Njëzet e gjashtë raste të reja të kollës së mirë, gjithsej 931 raste në vend

Njëzet e gjashtë raste të reja të kollës së mirë, gjithsej 931 raste në vend

Shkup, 19 korrik 2024 (MIA) - Njëzet e gjashtë raste të reja të pertusisit, e njohur si kolla e mirë...

Më shumë se 10 orë disa pjesë të Shkupit pa energji elektrike, raportime në QMK për dëme  pas stuhisë

Më shumë se 10 orë disa pjesë të Shkupit pa energji elektrike, raportime në QMK për dëme pas stuhisë

Shkup, 19 korrik 2024 (MIA) - Më shumë se 10 orë disa pjesë të Shkupit janë pa energji elektrike pas...

Lagje pa rrymë, rrëzohen pemë, rrugë të përmbytura si pasojë e stuhisë së shkurtër në Shkup

Lagje pa rrymë, rrëzohen pemë, rrugë të përmbytura si pasojë e stuhisë së shkurtër në Shkup

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - Moti i ligë ka përfshirë pasditen e sotme Shkupin me reshje të shiut d...

Stuhi e shkurtër me erë të fortë në Shkup

Stuhi e shkurtër me erë të fortë në Shkup

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - Një stuhi e shkurtër ka goditur sot pasdite Shkupin, e përcjellë me re...

Nga dita e hënë në Shkup spërkatje kundër mushkonjave nga toka

Nga dita e hënë në Shkup spërkatje kundër mushkonjave nga toka

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - Dezinsektimi tokësor kundër formave...

NQP-së i mungojnë autobusë që ta respektojë orarin e vozitjes, nisma për furnizim të autobusëve ekologjikë nuk e mori mbështetjen e nevojshme

NQP-së i mungojnë autobusë që ta respektojë orarin e vozitjes, nisma për furnizim të autobusëve ekologjikë nuk e mori mbështetjen e nevojshme

Shkup, 16 korrik 2024 (MIA) - Ndërmarrjes Qarkulluese Publike i mungojnë autobusë që ta respektojë o...

Tërmet prej 2 ballë sipas Rihterit regjistrohet në Shkup

Tërmet prej 2 ballë sipas Rihterit regjistrohet në Shkup

Shkup, 16 korrik 2024 (MIA) - Një tërmet me magnitudë prej 2 ballë sipas shkallës së Rihterit është...

Temperatura të larta, deri në fund të javës së ardhshme fazë portokalli

Temperatura të larta, deri në fund të javës së ardhshme fazë portokalli

Shkup, 13 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR