• e mërkurë, 24 korrik 2024
Rënie e temperaturave ditore në javën në vijim, më e ndjeshme nga e mërkura

Rënie e temperaturave ditore në javën në vijim, më e ndjeshme nga e mërkura

 Shkup, 21 korrik 2014 (MIA) -  Rënie e temperaturave ditore javën e ardhshme,  me rë...

Prej nesër deri në mes të javës së ardhshme në disa vende mot i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima

Prej nesër deri në mes të javës së ardhshme në disa vende mot i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima

 Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) -  Nesër do të mbajë mot shumë i nxehtë dhe niveli portokalli...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura maksimale deri në 38 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura maksimale deri në 38 gradë

Shkup, 7 korrik 2024 (MIA) - Sinoptikanët për sot parashikojnë mot kryesisht me diell dhe të ngrohtë...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 36 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 36 gradë

Shkup, 6 korrik 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe ngrohtë m...

Edhe nesër më  freskët me reshje të rrëmbyeshme lokale, nga e premtja temperaturat do të rriten

Edhe nesër më freskët me reshje të rrëmbyeshme lokale, nga e premtja temperaturat do të rriten

 Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Edhe nesër moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme,  me...

Nga nesër reshje të shpeshta të rrëmbyeshme me erë të fortë dhe breshër

Nga nesër reshje të shpeshta të rrëmbyeshme me erë të fortë dhe breshër

 Shkup, 23 qershor 2024 (MIA)  - DPHM paralajmëron  se gjatë javës së ardhshme, kryes...

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite në disa vende shi dhe bubullima

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite në disa vende shi dhe bubullima

Shkup, 10 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Do të fryjë erë e le...

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri në 36 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri në 36 gradë

Shkup, 8 qershor 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri...

Më ngrohtë mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli dhe Dojran, më ftohtë në Lazaropole

Më ngrohtë mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli dhe Dojran, më ftohtë në Lazaropole

Shkup, 6 qershor 2024  (MIA) - Më ngrohtë mëngjesin e sotëm ë...

Gjatë fundjavës së vazhduar, shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe mot i ligë lokal

Gjatë fundjavës së vazhduar, shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe mot i ligë lokal

 Shkup, 23 maj 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla...

Më shumë shi në Berovë

Më shumë shi në Berovë

Shkup, 20 maj 2024 (MIA)  -  Gjatë 24 orëve të kaluara më shumë shi ka rënë në Berovë, 14...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

 Shkup, 20 maj 2024 (MIA) -  Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

Shkup, 15 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohs...

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe diell, pasdite kushte për shi dhe bubullima

Shkup, 13 maj 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha dielli. Pasdi...

QMK: Tre zjarre në qiell të hapur, apel për kujdes për shkak të jostabilitetit meteorologjik

QMK: Tre zjarre në qiell të hapur, apel për kujdes për shkak të jostabilitetit meteorologjik

Shkup, 2 maj 2024 (MIA) - Tre zjarre në qiell të hapur janë evidentuar në 24 orët e kaluara, informo...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR