• недела, 26 мај 2024
Московјани и денеска во долг ред пред гробот му одаваат почит на Навални

Московјани и денеска во долг ред пред гробот му одаваат почит на Навални

Москва, 3 март 2024 (МИА) - Гробот на Алексеј Навални во Москва и денеска беше покриен со цвеќе, а н...

Image

Остани поврзан