• e hënë, 17 qershor 2024
Takim i Osmanit me ministrin e Punëve të Jashtme të Bosnjë e Hercegovinës, Elmedin Konakoviq

Takim i Osmanit me ministrin e Punëve të Jashtme të Bosnjë e Hercegovinës, Elmedin Konakoviq

Shkup, 13 qershor 2024 (MIA) - Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në kuadër të Takimit të M...

Osmani: Rrumbullaksohet kryesimi me PBEJL-në, zgjidhet sekretari i ri i përgjithshëm i Këshillit për Bashkëpunim Rajonal

Osmani: Rrumbullaksohet kryesimi me PBEJL-në, zgjidhet sekretari i ri i përgjithshëm i Këshillit për Bashkëpunim Rajonal

Shkup, 12 qershor 2024 (MIA) - "Forcimi i infrastrukturës rajonale të s...

Fronti evropian do t’i ankimojë vendimet e KSHZ-së për rivotim në NJZ5 dhe NJZ6 dhe do të iniciojë kallëzime për anëtarët

Fronti evropian do t’i ankimojë vendimet e KSHZ-së për rivotim në NJZ5 dhe NJZ6 dhe do të iniciojë kallëzime për anëtarët

Shkup, 15 maj 2024 (MIA) - Fronti Evropian do ta ankimojë vendimin e Komisionit Shtetëror të Zgjedhj...

Fronti Evropian: Gjeneratat e ardhshme nuk kanë nevojë për të kaluarën e errët, por për të ardhmen e ndritur evropiane

Fronti Evropian: Gjeneratat e ardhshme nuk kanë nevojë për të kaluarën e errët, por për të ardhmen e ndritur evropiane

Shkup, 4 maj 2024 (MIA)- Bujar Osmani si përfaqësues i Frontit Evropian sot ka mbajtur debat të hapu...

Fronti Evropian: Qytetarët të vendosin vet se si do të shfrytëzojnë të drejtën e votës në zgjedhjet presidenciale

Fronti Evropian: Qytetarët të vendosin vet se si do të shfrytëzojnë të drejtën e votës në zgjedhjet presidenciale

Shkup, 2 maj 2024 Liderët e partive pjesë e Frontit Evropian në mbledhjen e sotme në Strugë...

Fronti Evropian: Më 8 maj të mbështetet Fronti Evropian kundrejt majorizimit

Fronti Evropian: Më 8 maj të mbështetet Fronti Evropian kundrejt majorizimit

Shkup, 2 maj 2024 Përfaqësuesi i Frontit Europian, Bujar Osmani tha se Fronti Europian mbetet...

Deklaratë e kandidatit presidencial, Bujar Osmani

Deklaratë e kandidatit presidencial, Bujar Osmani

Shkup, 24 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president i koalicionit...

Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Shkup, 19 prill 2024 (MIA)- Fronti Evropian ka vazhduar takimet me qytetarët e komunës së Vrapçishti...

Fronti Evropian në Likovë: Të zgjedhim të ardhmen evropiane

Fronti Evropian në Likovë: Të zgjedhim të ardhmen evropiane

Shkup, 19 prill Kandidati për president Bujar Osmani, kandidatët për deputet Skender Rexhepi...

Daçiq për Bujar Osmanin: Është interesante që Pendarovski nuk ka qenë i informuar për rezolutën për Srebrenicën

Daçiq për Bujar Osmanin: Është interesante që Pendarovski nuk ka qenë i informuar për rezolutën për Srebrenicën

Beograd, 18 prill 2024 (MIA) - Ministri i Punëve të jashtme të Ser...

Ahmeti nga Kërçova: Fronti na bashkon për fitoren më të madhe në histori

Ahmeti nga Kërçova: Fronti na bashkon për fitoren më të madhe në histori

Shkup, 18 prill 2024 (MIA)- Fronti Evropian stacionin e radhës e ka pasur qytetin e Kërçovës, ku par...

Osmani:

Osmani: "Fronti Europian" është vazhdimësi e betejave të një pas njëshëm, të thyerjes së kalave të monopoleve etnike

Shkup, 17 prill 2024 (MIA) - Kandidati i "Frontit Europian", Bujar Osmani sonte në tubimin në Kërçov...

Osmani: Është detyrë e jona njerëzore të dënojmë gjenocidin që të mos ndodhë më kurrë

Osmani: Është detyrë e jona njerëzore të dënojmë gjenocidin që të mos ndodhë më kurrë

Shkup, 17 prill 2024 (MIA)- Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot mori pjesë në një diskuti...

Mexhiti nga Dibra: Kandidatura e Bujar Osmanit për ta përçarë votën shqiptare dhe për të bërë pazare të ulta politike

Mexhiti nga Dibra: Kandidatura e Bujar Osmanit për ta përçarë votën shqiptare dhe për të bërë pazare të ulta politike

Shkup, 17 prill 2024 Në tubimin qendror të koalicionit VLEN në Dibër, lzet Mexhiti mes tjeras...

Osmani: Fronti Evropian është moment historik në përpjekjet tona për të garantuar një jetë më të begatë për ne

Osmani: Fronti Evropian është moment historik në përpjekjet tona për të garantuar një jetë më të begatë për ne

Prilep, 14 prill 2024 (MIA)- Fronti Evropian sot ka vazhduar aktivitetet parazgjedhore në komunën e...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR