• e hënë, 15 korrik 2024
BDI: Mbështesim rritjen e pagës minimale në 450 euro

BDI: Mbështesim rritjen e pagës minimale në 450 euro

12 korrik 2024 Bashkimi Demokratik për Integrim gjatë gjithë periudhës derisa ka qeverisur m...

Bekim Sali: Ironia e ditës, BDI-ja partia e kazinove tani kërkon mbylljen e tyre

Bekim Sali: Ironia e ditës, BDI-ja partia e kazinove tani kërkon mbylljen e tyre

Shkup, 12 korrik 2024 Deputeti i Alternativës Bekim Sali ka kritikuar deklaratat që vijnë ng...

Mexhiti: Të dy delegacionet e kryesuara nga Gashi dhe Mickoski kanë agjendat e tyre në Samitin e NATO-s në Uashington

Mexhiti: Të dy delegacionet e kryesuara nga Gashi dhe Mickoski kanë agjendat e tyre në Samitin e NATO-s në Uashington

Shkup, 8 korrik 2024 (MIA) - Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër i...

VLEN: BDI-ja opozitare në vend se të punojë për reformimin e saj, merret me shpërndarjen e lajmeve të rreme

VLEN: BDI-ja opozitare në vend se të punojë për reformimin e saj, merret me shpërndarjen e lajmeve të rreme

Shkup, 8 korrik 2024 Asgjë nuk varet më prej tyre, e aq më pak se kush do të udhëtojë në SHB...

BDI: Me Vlen, Shqiptarët u përjashtuan edhe nga NATO

BDI: Me Vlen, Shqiptarët u përjashtuan edhe nga NATO

Shkup, 7 korrik 2024 Bashkimi Demokratik për Integrim shpreh shqetësimin se koalicioni humbë...

BDI: “Ndryshimi” largoi shqiptarët edhe nga drejtimi i Fondit shëndëtesor

BDI: “Ndryshimi” largoi shqiptarët edhe nga drejtimi i Fondit shëndëtesor

Shkup, 3 korrik 2024  BDI shpreh shqetësim të thellë lidhur me vendimin e fundit të Fon...

Taravari: Shpresoj se Ahmeti këtë periudhë do të bëjë përpjekje ta konsolidojë partinë, të pastrojë kuadro të caktuar

Taravari: Shpresoj se Ahmeti këtë periudhë do të bëjë përpjekje ta konsolidojë partinë, të pastrojë kuadro të caktuar

Shkup, 1 korrik 2024 (MIA) - Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, pjesë e koalicionit "VLEN" sot...

Mickoski: Jam i habitur se si kryesia e BDI-së i ndan shqiptarët në të përshtatshëm dhe të papërshtatshëm

Mickoski: Jam i habitur se si kryesia e BDI-së i ndan shqiptarët në të përshtatshëm dhe të papërshtatshëm

Shkup, 1 korrik 2024 (MIA) - Sipas Kushtetutës, të gjithë kanë të drejt...

BDI vlerëson se Qeveria me legjitimitet monoetnik rrezikon të ardhmen e vendit

BDI vlerëson se Qeveria me legjitimitet monoetnik rrezikon të ardhmen e vendit

Shkup, 30 qershor 2024 Në fjalimin e tij të sotëm para Këshillit  së Përgjithshëm të pa...

BDI: Skandal i radhës, asnjë shqiptar në drejtim të Agjencisë për Zbulim

BDI: Skandal i radhës, asnjë shqiptar në drejtim të Agjencisë për Zbulim

Shkup, 29 qershor 2024  Bashkimi Demokratik për Integrim konstaton që nuk mund të kakojë...

Koxhaxhiku: BDI i “fshiu” shqiptarët në regjistrimin e fundit të popullsisë në vitin 2021

Koxhaxhiku: BDI i “fshiu” shqiptarët në regjistrimin e fundit të popullsisë në vitin 2021

Shkup, 29 qershor 2024 (MIA)- Gjatë ditëve të fundit në vend kemi bërë një analizë të numrit të votu...

Koalicioni VLEN: Është hipokrite që BDI-ja të akuzojë shqiptarët për përfaqësim të pamjaftueshëm në shërbimet e sigurisë, VLEN do ta kthejë postin e zëvendësdrejtorit në AZ

Koalicioni VLEN: Është hipokrite që BDI-ja të akuzojë shqiptarët për përfaqësim të pamjaftueshëm në shërbimet e sigurisë, VLEN do ta kthejë postin e z...

Shkup, 29 qershor 2024 Është hipokrite që BDI-ja opozitare të akuzojë shqiptarët për përfaqës...

BDI: Qeveria monoetnike po zhbën Marrëveshjen e Ohrit, zbret përfaqësimin e drejtë nga 29.5 në 25 për qind

BDI: Qeveria monoetnike po zhbën Marrëveshjen e Ohrit, zbret përfaqësimin e drejtë nga 29.5 në 25 për qind

Shkup, 28 qershor 2024 Bashkimi Demokratik për Integrim shpreh mosbesim dhe shqetësim të &nb...

Zëvendëskryeministri Fetai për anketën e Odës Ekonomike: BDI-ja për 22 vjet qytetarëve u ka sjellë vetëm të këqija

Zëvendëskryeministri Fetai për anketën e Odës Ekonomike: BDI-ja për 22 vjet qytetarëve u ka sjellë vetëm të këqija

Shkup, 27 qershor 2024 Shqetësuese anketa e fundit e Odës Ekonomike, e cila dëshmon me numra...

Taravari, opozitës shqiptare: 22 vjet dëme nuk rregullohen për një javë, mos bëni autogola!

Taravari, opozitës shqiptare: 22 vjet dëme nuk rregullohen për një javë, mos bëni autogola!

Shkup, 25 qershor 2024 (MIA)- Ministri i ri i Shëndetësisë, Arben Taravari dhe njëri nga krerët e ko...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR