• e mërkurë, 24 korrik 2024
Vizita e parë zyrtare jashtë vendit e presidentes Siljanovska-Davkova në Vatikan dhe Romë

Vizita e parë zyrtare jashtë vendit e presidentes Siljanovska-Davkova në Vatikan dhe Romë

Shkup, 19 maj 2024 (MIA) - Presidentja Gordana Siljanovska-Davkova vizitën e saj të parë zyrtare jas...

Blinken mbërriti në Ukrainë

Blinken mbërriti në Ukrainë

Kiev, 14 maj 2024 (MIA) - Sekretari amerikan i Shtetit, Entoni Blinken sot ka mbërritur në Kiev...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR