• e mërkurë, 24 korrik 2024
QMK: Tre zjarre në qiell të hapur, apel për kujdes për shkak të jostabilitetit meteorologjik

QMK: Tre zjarre në qiell të hapur, apel për kujdes për shkak të jostabilitetit meteorologjik

Shkup, 2 maj 2024 (MIA) - Tre zjarre në qiell të hapur janë evidentuar në 24 orët e kaluara, informo...

Për shkak të shirave të dendur shembet një tempull antik në Indi, humbin jetën nëntë persona

Për shkak të shirave të dendur shembet një tempull antik në Indi, humbin jetën nëntë persona

Nju Delhi, 14 gusht 2023 (MIA) - Nëntë persona e kanë humbur jetën, ndërsa dhjetëra të tjerë mbetën...

Pesëmbëdhjetë të vdekur si pasojë e shirave të dendura në Kinë, mijëra të evakuuar

Pesëmbëdhjetë të vdekur si pasojë e shirave të dendura në Kinë, mijëra të evakuuar

Pekin, 5 korrik 2023 (MIA) - Pesëmbëdhjetë persona humbën jetën dhe katër udhëhiqen të zhdukur pas s...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR