• e diel, 21 prill 2024

Arrestohet pronari i një objekti gastronomik në Gostivar, gjatë bastisjes gjendet drogë

Arrestohet pronari i një objekti gastronomik në Gostivar, gjatë bastisjes gjendet drogë

Shkup, 2 mars 2024 (MIA) - Nëpunësit policor mbrëmë rreth orës 01.45,e kanë privuar nga liria personin B.Gj.(34) nga Gostivari. Gjatë kontrollit në objektin e tij gastronomik dhe në hapësirat ndihmëse të objektit në Gostivar, të kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur dhe konfiskuar kokainë, marihuanë, një peshore digjitale dhe disa sende me mbetje kokaine.

"B.Gj. është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të bëhet kallëzim përkatës", informon Ministria e Punëve të Brendshme. sa/

QËNDRONI TË LIDHUR